Int nej. #200581
Aktiv
McLouis MC2-73G
Laddar ...
(mån, 2026-03-30 16:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | McLouis |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | MC2-73G |
| Första registrering | 06/2015 |
| Körsträcka | 86.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | T-567-PR |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.380 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Andijk
Postcode: 1619CJ
Avstånd:
... km
Int nej. #200581
Aktiv
McLouis MC2-73G
Laddar ...
(mån, 2026-03-30 16:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.