Int nej. #24202
Såld
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Auktionens slut: tis, 2024-04-02 16:01
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | LMC |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Tourer 64 / 4.25 t |
| Första registrering | 04/2012 |
| Körsträcka | 140.250 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 5 |
| Miljömärke | 4 (grön) |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.358 mm |
| Bredd i mm | 2.050 mm |
| Höjd i mm | 2.650 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | ***************** |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
| Den andra däckuppsättningens skick (bedömning) | dålig |
Utrustning
| ABS | |
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Avtagbar släpvagnskoppling | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Hill Start Assist | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Klädsel | Tyg |
| Radio och ljud | Apple CarPlay |
| Strålkastare | Körljus för dagsljus |
| Servostyrning | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Defekt golv framför bordet
Defekt mörkläggningsgardin på skjutdörren
Tråden på insektsnätet på skjutdörren är trasig, ny trådrulle tillgänglig
En gaslåga på hällen fungerar bara på halv effekt
Tecken på användning som överensstämmer med ålder
Skada
Plats
Tyskland, Pulheim
Postcode: 50259
Avstånd:
... km
Int nej. #24202
Såld
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Auktionens slut: tis, 2024-04-02 16:01
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.