Int nej. #192449
Aktiv
LMC Style Lift 430 K
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | LMC |
| Modell | Style Lift 430 K |
| Första registrering | 08/2021 |
| Tillåten totalvikt i kg | 1.700 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Nej |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 09/2027 |
| Längd i mm | 6.834 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Nej |
| Antal sovplatser | 6 |
Utrustning
| Tank för avloppsvatten | |
| ATC / antisladdsystem | |
| Överskridning av bromssystemet | |
| Pentry | |
| Skydd för dragstång | |
| Våningssängar / Våningssängar | |
| Mörkare fönster | |
| Tank för färskvatten | |
| Gasuppvärmning | |
| GRP-tak | |
| Lyftbädd | |
| Kylskåp | |
| Stabilitetsstöd | |
| Markis | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mindre buckla framtill vänster, baktill höger rörremsa böjd, mindre tecken på slitage invändigt
Plats
Tyskland, Rutesheim
Postcode: 71277
Avstånd:
... km
Int nej. #192449
Aktiv
LMC Style Lift 430 K
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:53)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.