Int nej. #223979
Köptillfälle
LMC Scandica 736 K
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 15:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | LMC |
| Modell | Scandica 736 K |
| Första registrering | 06/2012 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Ja |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 10/2026 |
| Längd i mm | 9.490 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Ja |
| Antal sovplatser | 6 |
Utrustning
| Tank för avloppsvatten | |
| Antal anslutningar för gasflaskor | 2 |
| Ugn | |
| Pentry | |
| Skydd för dragstång | |
| Fransk säng | |
| Dusch | |
| Våningssängar / Våningssängar | |
| Cykelhållare | |
| Mörkare fönster | |
| Tank för färskvatten | |
| Golvvärme | |
| Gasuppvärmning | |
| Kylskåp | |
| Markis | |
| Separat dusch | |
| Stabilitetsstöd | |
| TV/SAT-system | |
| Markis | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Odelzhausen
Postcode: 85235
Avstånd:
... km
Int nej. #223979
Köptillfälle
LMC Scandica 736 K
Auktionen har löpt ut (fre, 2026-05-15 15:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.