Int nej. #53343
Slut
LMC Liberty 580
Auktionens slut: ons, 2024-09-18 14:57
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | LMC |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Liberty 580 |
| Första registrering | 03/2005 |
| Körsträcka | 90.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Troisdorf
Postcode: 53840
Avstånd:
... km
Int nej. #53343
Slut
LMC Liberty 580
Auktionens slut: ons, 2024-09-18 14:57
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.