Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
| Varumärke | LMC |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Liberty 560 |
| Första registrering | 10/2002 |
| Körsträcka | 190.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Partikelfilter |
- hade vattenskador i alkoven med de tidigare ägarna, som reparerades inklusive ett nytt fönster i alkoven
- Vi hade en liten läcka i taket där satellitkablarna går in, förseglade och till vår kunskap torra
- Vi hade parabolantennen frånkopplad eftersom den aldrig användes
- Toalettspolningen kopplades bort eftersom det inte kom ut tillräckligt med vatten
- Lacken på motorhuven flagnar lite, vi fick höra att detta är en "Ducato-sjukdom", men det störde inte oss heller
- Små bucklor runt fordonet, det är inte ett nytt fordon
- Markisen behöver rengöras
- Nätet på flugskyddsdörren längst ner har lossnat, men det störde inte oss heller
- Bilradion fungerar inte (men vi har inte låtit kontrollera den för att se vad problemet är, vi har en Bluetooth-box ansluten till vår mobiltelefon)
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu