Int nej. #193561
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
LMC Liberty
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | LMC |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Liberty |
| Första registrering | 03/1994 |
| Körsträcka | 187.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 5.650 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bad Abbach
Postcode: 93077
Avstånd:
... km
Int nej. #193561
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
LMC Liberty
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.