Int nej. #136503
Slut
LMC Ducato
Auktionens slut: tors, 2025-09-25 15:27
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | LMC |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Ducato |
| Första registrering | 08/1996 |
| Körsträcka | 145.800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.200 kg |
| Längd i mm | 5.552 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fordonet har bruksspår och små bucklor på aluminiumkåpan, men dessa påverkar inte tätheten.
Skada
Plats
Tyskland, Krefeld
Postcode: 47809
Avstånd:
... km
Int nej. #136503
Slut
LMC Ducato
Auktionens slut: tors, 2025-09-25 15:27
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.