Int nej. #226737
Omförhandling
LMC 530K
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | LMC |
| Modell | 530K |
| Första registrering | 04/2003 |
| Tillåten totalvikt i kg | 1.500 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Ja |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 08/2027 |
| Längd i mm | 6.802 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Nej |
| Antal sovplatser | 4 |
Utrustning
| Antal anslutningar för gasflaskor | 1 |
| Överskridning av bromssystemet | |
| Pentry | |
| Enkelsäng | |
| Cykelhållare | |
| Tank för färskvatten | |
| Gasuppvärmning | |
| Kylskåp | |
| TV/SAT-system | |
| Återcirkulationssystem | |
| Markis | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt hagelskada på taket
Skada på dörr reparerad
Plats
Tyskland, Hüffler
Postcode: 66909
Avstånd:
... km
Int nej. #226737
Omförhandling
LMC 530K
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.