Int nej. #222846
Aktiv
Laika Kreos 5010
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Kreos 5010 |
| Första registrering | 07/2011 |
| Körsträcka | 58.585 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.390 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tidigare ägare hade vattenskador på vänster sida, reparerades, tyvärr finns inga bilder tillgängliga, små lackskador på framtaket, bakdörren till höger och motorhuven.
Plats
Tyskland, Bad Homburg
Postcode: 61348
Avstånd:
... km
Int nej. #222846
Aktiv
Laika Kreos 5010
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.