Int nej. #225087
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Laika Ekovip 5.0
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:42)
Tillgänglighet: 12. Juni 2026
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Ekovip 5.0 |
| Första registrering | 12/1997 |
| Körsträcka | 268.900 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.800 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt lackskada, steg defekt men fortfarande funktionsdugligt Åldersrelaterade defekter
Plats
Tyskland, Halberstadt
Postcode: 38820
Avstånd:
... km
Int nej. #225087
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Laika Ekovip 5.0
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:42)
Tillgänglighet: 12. Juni 2026
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.