Int nej. #217144
Aktiv
Laika Ecovip 5
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 10:03)
Tillgänglighet: 27. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Ecovip 5 |
| Första registrering | 01/1998 |
| Körsträcka | 185.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 2.850 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Läckage uppe till höger, tak - reparerat
Aluminiumbeklädnad nere till höger något sliten
Plats
Tyskland, 21035 Hamburg
Postcode: 21035
Avstånd:
... km
Int nej. #217144
Aktiv
Laika Ecovip 5
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 10:03)
Tillgänglighet: 27. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.