Int nej. #217941
Aktiv
Laika Ecovip 410
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Ecovip 410 |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 118.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.800 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakre, höger sida bakre, plastdel liten skada!
Skada
Plats
Tyskland, Kempen
Postcode: 47906
Avstånd:
... km
Int nej. #217941
Aktiv
Laika Ecovip 410
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.