Int nej. #218557
Aktiv
Laika 695X
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 695X |
| Första registrering | 10/2009 |
| Körsträcka | 50.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 7.297 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Jag bytte ut takfönstren eftersom de redan var gamla och ett av dem läckte.
startbatteriet är redan gammalt och kommer att bytas ut snart.
några repor på utsidan är knappt synliga på grund av buskar och grenar, men de är synliga.
utloppet på spillvattentanken på kökssidan är tätt, men om man drar ut skjutreglaget hela vägen för att tömma den, vickar stången och kan bara stängas igen genom att försöka flera gånger. förmodligen är den styva förbindelsen mellan dragspaken och spolventilen trasig.
Plats
Tyskland, Kaufbeuren
Postcode: 87600
Avstånd:
... km
Int nej. #218557
Aktiv
Laika 695X
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.