Int nej. #228245
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Laika 2109H
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 10:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Laika |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 2109H |
| Första registrering | 05/2026 |
| Körsträcka | 50 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.090 kg |
| Längd i mm | 6.590 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga defekter 18-tums aluminiumomvandlare, 2 KW solsystem, litium 320ah, utomhusdusch, utomhusgasanslutning, elektrisk markis med LED Fordonet är nytt utan registrering ...
Plats
Tyskland, Rheine
Postcode: 48431
Avstånd:
... km
Int nej. #228245
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Laika 2109H
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 10:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.