Int nej. #205404
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
La Strada Regent S
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | La Strada |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Regent |
| Modell | S |
| Första registrering | 07/2023 |
| Körsträcka | 44.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1950 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 5.930 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Wulkenzin /Neu Rhäse
Postcode: 17039
Avstånd:
... km
Int nej. #205404
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
La Strada Regent S
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.