Int nej. #217964
Aktiv
La Strada Avanti L
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | La Strada |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Avanti |
| Modell | L |
| Första registrering | 03/2010 |
| Körsträcka | 191.056 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.994 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
- Tecken på användning på grund av åren
- Åldersbetingade lack-/folieringsskador i takområdet och på motorhuven
- Reparerad olycksskada till höger, bakom skjutdörren
- Takbeklädnaden av filt i utrymmet ovanför förarhytten håller på att lossna
Skada
Plats
Tyskland, Erfurt
Postcode: 99085
Avstånd:
... km
Int nej. #217964
Aktiv
La Strada Avanti L
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:32)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.