Int nej. #218080
Köptillfälle
Knaus Van TI Plus 700 LF
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 700 LF |
| Första registrering | 06/2023 |
| Körsträcka | 5.800 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.450 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Buchholz in der Nordheide
Postcode: 21244
Avstånd:
... km
Int nej. #218080
Köptillfälle
Knaus Van TI Plus 700 LF
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.