Int nej. #227052
Köptillfälle
Knaus Traveller
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Första registrering | 07/1996 |
| Körsträcka | 255.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.090 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Åldersspår på utsidan, något fuktad av olja,
Plats
Tyskland, Sassnitz
Postcode: 18546
Avstånd:
... km
Int nej. #227052
Köptillfälle
Knaus Traveller
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.