Int nej. #224829
Aktiv
Knaus Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Första registrering | 06/1996 |
| Körsträcka | 150.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1929 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.200 kg |
| Längd i mm | 5.270 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vi är medvetna om detta:
Kroppsbatteri trasigt
1 fönster i alkoven limmat
Diverse mindre rostfläckar
Cykelställ behöver ersättas med hållare
Plats
Tyskland, Köln
Postcode: 51145
Avstånd:
... km
Int nej. #224829
Aktiv
Knaus Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.