Int nej. #219784
Aktiv
Knaus Traveller
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Första registrering | 04/2004 |
| Körsträcka | 144.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
En mörkläggningsgardin är defekt. Takbeklädnad alkov är nylimmad.
Skada
Plats
Tyskland, Heikendorf
Postcode: 24226
Avstånd:
... km
Int nej. #219784
Aktiv
Knaus Traveller
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.