Int nej. #219849
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Första registrering | 05/2023 |
| Körsträcka | 26.500 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1968 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.200 kg |
| Längd i mm | 5.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Apple CarPlay |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vattenpumpen i vardagsrummet fungerar för närvarande inte.
Flugnätet i överbyggnadsdörren måste bytas ut.
Plats
Tyskland, Nidderau
Postcode: 61130
Avstånd:
... km
Int nej. #219849
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.