Int nej. #206636
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sunliner
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 16:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Sunliner |
| Första registrering | 10/2003 |
| Körsträcka | 17.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 65XJTK |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Zeewolde
Postcode: 8224
Avstånd:
... km
Int nej. #206636
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sunliner
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 16:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.