Int nej. #227716
Aktiv
Knaus Sun Traveller 575
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:27)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | 575 |
| Första registrering | 03/1998 |
| Körsträcka | 90.488 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.770 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fönsterrutor delvis repade och små sprickor, trasiga kanter på sittbänken, liten skadad yta på dörren till det bakre förvaringsutrymmet, sidopanel till höger ombyggd, små bucklor på alkoven, främre stötfångare saknas (färg),
paneler/bakre stötfångare små sprickor,
Passagerardörrens lås defekt
Skada
Plats
Tyskland, Königshain-Wiederau
Postcode: 09306
Avstånd:
... km
Int nej. #227716
Aktiv
Knaus Sun Traveller 575
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:27)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.