Int nej. #231675
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 05/2006 |
| Körsträcka | 125.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2953 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 7.100 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning
Plats
Tyskland, Rethwisch Gem. Börgerende-Rethwisch, Rethwisch
Postcode: 18211
Avstånd:
... km
Int nej. #231675
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.