Int nej. #225131
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Första registrering | 03/2002 |
| Körsträcka | 215.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 88bvjt |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.009 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
normala användarsporer, men med vänster och höger en spricka och en deukje men ingenting vad häl noemenswaardig är. er zit een plek aan de binnenzijde van het luik waar de gasfles zich bevind waarvan het binnenpaneel wat rot is.
Plats
Nederländerna, Waalre
Postcode: 5582BP
Avstånd:
... km
Int nej. #225131
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.