Int nej. #176546
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Första registrering | 03/2001 |
| Körsträcka | 226.373 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.800 kg |
| Längd i mm | 7.790 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Rost på underredet
Plats
Tyskland, Cottbus
Postcode: 03042
Avstånd:
... km
Int nej. #176546
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.