Int nej. #224651
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sun TI 650
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 10:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 650 |
| Första registrering | 06/2006 |
| Körsträcka | 110.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.862 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Båda bakre hörndelarna skadade.
Damm/ repor på höger sida av fordonet
Lätt rostövergång fordon/kaross
Se foton
Skada
Plats
Tyskland, Berlin
Postcode: 12621
Avstånd:
... km
Int nej. #224651
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sun TI 650
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 10:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.