Int nej. #223379
Aktiv
Knaus Sun TI 600 UF
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 600 UF |
| Första registrering | 05/2007 |
| Körsträcka | 9.608 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2464 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.330 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt skada på bakljushuset (vänster), liten buckla på höger sida.
Plats
Tyskland, Neuwied
Postcode: 56567
Avstånd:
... km
Int nej. #223379
Aktiv
Knaus Sun TI 600 UF
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.