Int nej. #223817
Bokning
Knaus Sun TI
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: 15. Juli 2026
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | Sun TI |
| Första registrering | 06/2009 |
| Körsträcka | 105.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.076 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Duschen tätades efter vattenskada . Kan öppnas igen.
Backkameran är defekt.
Plats
Tyskland, Freiburg im Breisgau
Postcode: 79110
Avstånd:
... km
Int nej. #223817
Bokning
Knaus Sun TI
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: 15. Juli 2026
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.