Int nej. #231674
Aktiv
Knaus Sun I 700 LEG
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Sun I |
| Modell | 700 LEG |
| Första registrering | 07/2012 |
| Körsträcka | 74.480 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.125 kg |
| Längd i mm | 8.860 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Eichenbühl
Postcode: 63928
Avstånd:
... km
Int nej. #231674
Aktiv
Knaus Sun I 700 LEG
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.