Int nej. #227028
Köptillfälle
Knaus Sport TI
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Sport TI |
| Modell | Sport TI |
| Första registrering | 03/2007 |
| Körsträcka | 93.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2464 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Ytterbackspegel på passagerarsidan defekt
Plats
Tyskland, kaiklay@web.de
Postcode: 89264
Avstånd:
... km
Int nej. #227028
Köptillfälle
Knaus Sport TI
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.