Int nej. #224764
Köptillfälle
Knaus Sky Traveller 650 DG SL
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-18 10:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sky Traveller |
| Modell | 650 DG SL |
| Första registrering | 05/2017 |
| Körsträcka | 98.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Ljussensor | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på användning
Plats
Tyskland, Kandern
Postcode: 79400
Avstånd:
... km
Int nej. #224764
Köptillfälle
Knaus Sky Traveller 650 DG SL
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-18 10:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.