Int nej. #209920
Omförhandling
Knaus Sky TI 650 MF
Auktionens slut: tis, 2026-04-07 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Sky TI |
| Modell | 650 MF |
| Första registrering | 07/2020 |
| Körsträcka | 75.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.650 kg |
| Längd i mm | 6.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakre förkläde spricka sjunka litet hål
Skada
Plats
Tyskland, Mayen
Postcode: 56727
Avstånd:
... km
Int nej. #209920
Omförhandling
Knaus Sky TI 650 MF
Auktionens slut: tis, 2026-04-07 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.