Int nej. #35407
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 12:41)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Sky Ti 650 MEG Platinum Edition |
| Första registrering | 03/2020 |
| Körsträcka | 86.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.975 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Dekorativ film lös på ytterkanten,
PVC kantlist ändstycke på höger garageport skadad. Inget funktionsfel, ej relevant för täthet.
Ett lamellstycke på värmeluftsventilen i dinettsockeln skadat. Funktionen är inte nedsatt.
Små tryckmärken i sidoväggen orsakade av nyckeln i garagedörrens lås. Färg och struktur inte skadade, visuellt fel.
2 lackskador på garagedörr och passagerardörr. Inga bucklor!
Liten repa på främre stötfångaren
Skada
Plats
Tyskland, Lübeck
Postcode: 23554
Avstånd:
... km
Int nej. #35407
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 12:41)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.