Int nej. #85826
Omförhandling
Knaus S-Liner 700 LEG
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 700 LEG |
| Första registrering | 06/2004 |
| Körsträcka | 80.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 6.940 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Klädsel | Tyg |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Små repor fram till höger och bak till vänster
Plats
Tyskland, Issum
Postcode: 47661
Avstånd:
... km
Int nej. #85826
Omförhandling
Knaus S-Liner 700 LEG
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.