Int nej. #229479
Aktiv
Knaus S-Liner 700 LEG
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 700 LEG |
| Första registrering | 03/2007 |
| Körsträcka | 81.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2300 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 98lph2 |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Rilland
Postcode: 4411
Avstånd:
... km
Int nej. #229479
Aktiv
Knaus S-Liner 700 LEG
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.