Int nej. #219090
Köptillfälle
Knaus S-Liner 650 LG
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 650 LG |
| Första registrering | 09/2006 |
| Körsträcka | 118.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Manching
Postcode: 85077
Avstånd:
... km
Int nej. #219090
Köptillfälle
Knaus S-Liner 650 LG
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.