Int nej. #207208
Aktiv
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 14:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | FFB Tabbert 580 LS |
| Första registrering | 08/1997 |
| Körsträcka | 160.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.020 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
- En oljetätning behöver bytas ut
- Stötfångarskyddet (bakre ytterutrymmet) har ett hål och är övertejpat. Begränsar inte funktionen
Plats
Tyskland, Otzberg
Postcode: 64853
Avstånd:
... km
Int nej. #207208
Aktiv
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 14:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.