Int nej. #217294
Köptillfälle
Knaus BoxStar 600 Street XL
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 15:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street XL |
| Första registrering | 03/2024 |
| Körsträcka | 2.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
| Uppvärmning av säten |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Selmsdorf
Postcode: 23923
Avstånd:
... km
Int nej. #217294
Köptillfälle
Knaus BoxStar 600 Street XL
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 15:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.