Int nej. #223686
Köptillfälle
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street Schlafdach |
| Första registrering | 05/2021 |
| Körsträcka | 59.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
3 små bucklor på förarsidan (ovanför huvudhöjd, till vänster om serviceklaffen och till höger om den -> de två senare knappt igenkännliga på grund av foliering)
Lätta slitage på in- och utsidan
Skada
Plats
Tyskland, Hatten
Postcode: 26209
Avstånd:
... km
Int nej. #223686
Köptillfälle
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.