Int nej. #216235
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street Schlafdach |
| Första registrering | 05/2021 |
| Körsträcka | 62.070 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Det finns två bucklor i det bakre området på höger sida av fordonet utan skador på lacken. Dessa orsakades av kontakt med en gren när man körde förbi. I övrigt uppvisar fordonet tecken på användning i proportion till dess ålder och körsträcka.
Skada
Plats
Tyskland, Schenefeld
Postcode: 25560
Avstånd:
... km
Int nej. #216235
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.