Int nej. #223286
Omförhandling
Knaus 600 MG
Auktionens slut: tors, 2026-05-14 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Knaus |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | 600 MG |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 67.280 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Sindelfingen
Postcode: 71069
Avstånd:
... km
Int nej. #223286
Omförhandling
Knaus 600 MG
Auktionens slut: tors, 2026-05-14 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.