Int nej. #207078
Köptillfälle
Karmann Ontario 700
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Ontario |
| Modell | 700 |
| Första registrering | 07/2010 |
| Körsträcka | 120.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.064 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Westerkappeln
Postcode: 49492
Avstånd:
... km
Int nej. #207078
Köptillfälle
Karmann Ontario 700
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.