Int nej. #172822
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Karmann LT 28
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | LT 28 |
| Första registrering | 06/1986 |
| Körsträcka | 206.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 57 kW (77 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2370 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 5.100 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Kylskåpet går inte på gas
Plats
Tyskland, Kranenburg
Postcode: 47559
Avstånd:
... km
Int nej. #172822
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Karmann LT 28
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.