Int nej. #223696
Köptillfälle
Karmann Distance Wide
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Första registrering | 03/1995 |
| Körsträcka | 230.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2383 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.670 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Heilbronn
Postcode: 74076
Avstånd:
... km
Int nej. #223696
Köptillfälle
Karmann Distance Wide
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.