Int nej. #20168
Slut
Karmann Davis 540
Auktionens slut: tors, 2024-02-22 18:08
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Davis 540 |
| Första registrering | 11/2020 |
| Körsträcka | 31.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 6 |
| Miljömärke | 4 (grön) |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.410 mm |
| Bredd i mm | 2.050 mm |
| Höjd i mm | 2.650 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | ***************** |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
| Den andra däckuppsättningens skick (bedömning) | bra |
Utrustning
| ABS | |
| Krockkudde för föraren | |
| Larmsystem | |
| Hill Start Assist | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Dimljus | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Strålkastare | LED-körljus för dagsljus |
| Servostyrning | |
| Röststyrning | |
| Parkeringsvärmare | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Kylskåpskompressor defekt
Dörren med flugnät är svår att flytta, men fungerar.
Plats
Tyskland, Brietlingen
Postcode: 21382
Avstånd:
... km
Int nej. #20168
Slut
Karmann Davis 540
Auktionens slut: tors, 2024-02-22 18:08
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.