Int nej. #218225
Köptillfälle
Karmann Colorado Edition
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Colorado |
| Modell | Edition |
| Första registrering | 04/2003 |
| Körsträcka | 216.000 km |
| Chassi | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2461 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 5.800 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Parkeringsstöd | Front, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Åldersmässigt normala bruksspår.
Början till rostfilm på trösklarna.
Skada
Plats
Tyskland, Erlangen
Postcode: 91058
Avstånd:
... km
Int nej. #218225
Köptillfälle
Karmann Colorado Edition
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.