Int nej. #75920
Omförhandling
Karmann Bahia Tropic
Auktionens slut: lör, 2026-05-02 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Karmann |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Bahia Tropic |
| Första registrering | 03/2000 |
| Körsträcka | 154.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2874 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Klädsel | Tyg |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Appel
Postcode: 21279
Avstånd:
... km
Int nej. #75920
Omförhandling
Karmann Bahia Tropic
Auktionens slut: lör, 2026-05-02 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.