Int nej. #223231
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Itineo MD740
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 12:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Itineo |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | MD740 |
| Första registrering | 05/2009 |
| Körsträcka | 120.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Spanien, Almería
Postcode: 04009
Avstånd:
... km
Int nej. #223231
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Itineo MD740
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 12:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.